Potrzebujesz fotopułapkę na chwilę? Wypożycz ją u nas!

Dodano: 18 lutego 2021

Nie chcesz kupować fotopułapki, ponieważ potrzebujesz użyć jej jednorazowo. Idealnym rozwiązaniem jest wypożyczenie, dzięki któremu „złapiesz” nieproszonego gościa lub upewnisz się np. kto podrzuca Ci śmieci, niszczy Twoją własność. Podpisujesz umowę, otrzymujesz sprzęt, zwracasz i płacisz za użytkowany czas – to takie proste!

Istniejemy na rynku od ponad piętnastu lat, dlatego mamy spore doświadczenie w sprzedaży fotopułapek i wiemy co Wam, jako użytkownikom, potrzeba. W ofercie do wypożyczenia mamy jedne z najlepszych kamer dostępnych na rynku, m.in. znane i cenione modele z serii SF (w celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny: 730 261 300 lub mailowy: sklep@dzikaknieja.pl).

Krok po kroku

Jak wygląda procedura wynajmu sprzętu w praktyce? Zasady są proste i przejrzyste 🙂

  1. Na początek polecamy zastanowić się jaką kamerę chcesz wypożyczyć. Ma posiadać funkcję przesyłania zdjęć na telefon bądź e-mail czy ma być w wersji standardowej (jedynie zapisywać zdjęcia i filmy na karcie pamięci).
  2. Zadzwoń do nas (tel. 730 261 300) – uzgodnimy model, kwotę kaucji, okres czasu na jaki wypożyczasz fotopułapkę, opłatę czynszową. Na podstawie tych danych przygotujemy umowę, którą przesyłamy do Ciebie drogą elektroniczną.
  3. Minimalny okres czasu, na jaki dokonujemy wynajmu to 1 tydzień, za który opłata czynszowa wynosi progresywnie 100 zł/tydzień, 120 zł/2 tygodnie.
  4. Warunkiem wynajęcia fotopułapki jest podpisanie umowy wypożyczenia sprzętu elektronicznego.
  5. Otrzymujesz na swój adres mailowy wypełnioną przez nas umowę wypożyczenia kamery wraz z numerem konta, na który należy dokonać wpłaty kaucji. Dokumenty należy podpisać i odesłać drogą elektroniczną na adres sklep@dzikanieja.pl lub pocztą tradycyjną: Dzikaknieja.pl 32-050 Skawina, ul. Emila Fieldorfa Nila 7. Należy załączyć potwierdzenie dokonania wpłaty kaucji.
  6. Za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost otrzymujesz fotopułapkę. Po czasie określonym w umowie odsyłasz do nas sprzęt. Prosimy opisać zwrot swoimi danymi, numerem umowy, numerem konta do rozliczenia kaucji. Po zweryfikowaniu paczki (czy został zwrócony pełen komplet akcesoriów, kamera nie jest uszkodzona) zostanie wykonany na Twoje konto bankowe zwrot kaucji pomniejszony o opłatę za wynajęcie sprzętu. Paragon bądź fakturę za usługę wypożyczenia otrzymasz drogą mailową.
  7. Uwzględniamy dodatkowe 2 dni na wysyłkę sprzętu od nas do klienta i od klienta do naszego sklepu. Jeżeli umowa zawierana jest na okres tygodnia  – w rzeczywistości wynosi on 9 dni (2 dni na przewóz przez kuriera)
  8. Chcesz wypożyczyć fotopułapkę osobiście? Nic prostszego: wszystkie formalności załatwimy na miejscu, od ręki. Kaucję możesz zapłacić gotówką.

 

 

Udostępnij w swoich mediach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Zobacz także